OK

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more

Contact us: bagme@bagme.net

Bag Me je malá firma na výrobu kabelek a obalů. Provozuje ji Zuzana, jazyková redaktorka, která od ledna do dubna pracuje na filmovém festivalu a od května do prosince šije a jezdí se svým zbožím po trzích.

Šiju hlavně kabelky obaly na vše, co potřebuje obalit, aby se to neničilo nebo neztrácelo, nebo aby to bylo jednoduše krásné. Většina mých věcí vznikla proto, že se mi něco ničilo v kabelce. Zohýbané rohy a drobky ve vazbě vypůjčených knížek daly vzniknout pouzdru na knihy, a podobně to bylo i s pouzdry na telefony, notebooky, kindly, přehrávače všeho možného a ostatní věci v ohrožení.  Žiju pestrým rodinným životem a občas mám pocit, že bych si měla ušít obal hlavně na sebe :) Šiju převážně z japonských látek, protože mívají nejen úžasný design, ale taky vynikají svou kvalitou, které kombinuju s recyklovanými kusy. Všude kolem nás je tolik krásných materiálů, které si nezaslouží skončit v kontejneru, a já je vyhledávám a zachraňuju.

Pokud máte chuť dovědět se o mě víc nebo jste zvědaví, jak vypadá můj muž, mé děti anebo kolik jich mám, navštivte můj blog. Pokud toužíte vlastnit některý z mých výrobků, porozhlédněte se v mém obchodě, nebo mi napiště na bagme@bagme.net.